Home / Şirket Hakkında / Hava Perdesi

Hava Perdesi

Kaya Teknik Servis  olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında tüm markalara hava perdesi tamir, bakım, onarım servis hizmeti vermekteyiz. Alanında uzman ve eğitimli personellerimiz ile tüm semtlere en kaliteli ve en uygun bütçeyle servis hizmeti sunuyoruz.

 

Neden Hava Perdesi Bakımı Yaptırmalısınız!

Bakımı yapılmamış cihazlar sebebi ile fazladan elektrik tüketimi yapmak halinde kalabilirsiniz.
Bakımı yapılmamış hava perdeleriniz ortamınızı sağlık soruni oluşturabilecek koku ve bakterilerden ve diğer faktörlerden koruyamaz ve bu nedenden dolayı sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz.
Bakım yaptırmadığınız takdirde arızalar peşinizi bırakmaz ve ekonomik kayıplar yaşarsınız.
Bakım hizmetleri için tüm İstanbul genelinde sürekli hizmet politikası ile çalışarak hizmet sağlıyoruz. İstekleriniz için 0212 521 30 32 numarasından çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkânından da yararlanabilirsiniz.

Hava Perdesi Bakımınızı doğru zaman Aralıklarında yaptırdığınız takdirde hem sağlığınızın korunması konusu ile ilgili hem de ekonomik olarak çalışmaları konusu ile ilgili maksimum verim ve çalışma performansı alabilirsiniz.

Hava Perdesi Servisinde yöntem ekibimiz ile garantili hava perdesi bakım prosedürlerinizi gerçekleştiriyoruz. İstekleriniz için çağrı merkezimizin 0212 521 30 32  numarası vasıtasıyla Hava Perdesi Bakım Talebinde bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top