Home / Şirket Hakkında / Klima Servisi

Klima Servisi

 

kayateknik Klima servisi olarak siz değerli müşterilerimize  durmadan klıma  servisi olarak büyük müşteri memnuniyeti ile arttırmaktayız. Günümüzde birçok müşterilerimizin arızalarında ya da hd klimaların ile ilgili sorunlarla çağrı merkezimize telefon almaktayız. Siz değerli tüketicilerimizin bütün problemlerinı kusursuz bir biçimde tamir etmek için biz kayateknik  klıma servisi olarak İstanbul bölgesinin bütününe hizmet sınırlarını aşmış ve siz değerli tüketicilerimize garanti vererek kurduğumuz kadromuz ile ekipmanlarımızla kapınıza gelerek problemlerinizi hızlı bir şekilde onararak sizi mutlu müşteriler listemizde görmekten onur duyarız.

kayateknik klıma servisi  olarak kurulduğumuz ilk günden beri müşteri portföyünü arttırarak müşterilerimizin korumak için sokaklara yerleştirdiğimiz gececi ekipmanlarımız tarafından sizin çağrı merkezimize telefon gelmesi durumunda ekipmanlarımıza verilen süre zarfında evinize gelerek bütün problemlerinızı kusursuz bir biçimde hallederek sizi mutlu etmekten onur ve şeref duyarız.

Biz kayateknik klıma  servisleri olarak marka bilinirliğimizi İstanbul genelinin bütün bölgesine ve verdiğimiz hizmetin sonucunu alaraktan  firmamız firmalar arasında siz değerli tüketicilerimizden aldığımız öz güvenle projeler arasına girdik ve İstanbulun bütün bölgesinde hizmet vermemiz müşterilerimize firmalarımızda yüksek bir sevinç duymaktadır. Sizde değerli tüketicilerimiz problemleriniz olduğunda pahalı demeyin biz sizin bütçesine göre hareket etmekteyiz sizlerde çağrı merkezlerimizi arayarak destek hizmet alarak kayateknik servisten faydalanabilirsiniz..

Klima Servisleri Klima Bakımı Ve Klima Montajı

Klimalarınızın yılda en az 2 defa klima bakımı yapılması gerektiğini düşünmektedir.
Neden klima bakımı yapılmalıdır ?
Klimalar iç ve dış ortamlarda farklı hava şartlarına maruz kalan cihazlardır. Isı aktarımı yaparken aktarım yüzeylerinde meydana gelen kirlenme yıpranma giderilmez ise fazla elektrik tüketimi yaparak az verim almış olursunuz bu durum size ekonomik açıdan zarar vererek klimanızın da ömrünü kısaltmaktadır. Bu türlü zararlara uğramamak için olarak klimalarınızın bakımını yılda en az 2 defa yaptırmalısınız. Bizleri izleyerek klima hakkında merak ettiğiniz herşeyi bulabilirsiniz.

Klima Bakımı sayfamızı İnceleyiniz Klima Bakımı, Yılda 2 Defa tarafından Yapılmalıdır. İstanbul\’un çoğu ilçesinde hizmet vermekteyiz. Hd Servis Ve bütün ilçelere Klima Bakımı ve Klima Servisi Hizmeti veriyoruz. 2014 yaz ve kış sezonu boyunca kalitemizden ödün vermeden sizin klima bakımı, klima onarımı ve montajı gibi prosedürlerinizi güler yüzlü ekibimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı servis hizmeti  yapmış bulunmaktayız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top